Bezpłatny warsztat „Jak robić mozaiki?” 9 kwietnia 2016 sobota

Wszystkich, którzy mają dostęp do kamyków, niepotrzebnych talerzy albo płytek lub kafli glazurniczych, oraz jakiegokolwiek podłoża do wykonania mozaiki – kawałka deski, tacki, doniczki czy styropianu zapraszam z tymi materiałami (inspiracja poniżej:)) na bezpłatny półtoragodzinny warsztat-prezentację, gdzie opowiem Wam o mozaice i pokażę, jak zrobić własną mozaikę.

5 year

cacko_z_uszkiem

Opowiem Wam o historii mozaiki, podstawowych technikach, materiałach i narzędziach. Na warsztacie będzie możliwość zrobienia fragmentu mozaiki i skorzystania z narzędzi potrzebnych do cięcia tesser, a także będzie możliwość skorzystania z potrzebnego typu kleju – glazurniczego lub do drewna (zależnie od projektu).

Jeśli wybieracie się na ten warsztat, napiszcie proszę w komentarzu dlaczego? Co Was zaciekawiło?

Warsztaty są bezpłatne, a celem jest podzielenie się z uczestnikami moją mozaikową pasją. Jeśli przyda Wam się chwila wytchnienia i odstresowania, albo chcecie się przyjemnie zaskoczyć, ile w Was ukrytego, artystycznego talentu – przyjdźcie koniecznie i zaproście proszę podobne nam, spragnione relaksu i twórczej ekspresji osoby:).

Zapraszam też do polubienia na Facebooku strony „Mozaikowanie” tutaj: Mozaikowanie oraz dołączenie do grupy Warsztaty Mozaiki Artystycznej w Warszawie tutaj: grupa Warsztaty Mozaiki Artystycznej w Warszawie. Z tej grupy wysyłane są zaproszenia na różne warsztaty mozaiki w Warszawie.

Aby zapisać się na warsztat, wystarczy wysłać zgłoszenie za pomocą strony Terminy Warsztatów tutaj: Terminy Warsztatów

Zapraszam więc 9 kwietnia  2016 roku w sobotę w godzinach 15:00- 16:30 do Pracowni z Oknem na Świat przy ulicy Juliana Bruna 32 w Warszawie, na pierwsze piętro, wejście od strony budynku nr. 30 (niedaleko od metra Pole Mokotowskie albo zupełnie najbliżej tramwaje 17 i 41 (oraz obok pętla 33). Dojeżdzają tam także autobusy 195 i 119).

2 myśli w temacie “Bezpłatny warsztat „Jak robić mozaiki?” 9 kwietnia 2016 sobota”

  1. Chcę wziąć udział w warsztatach bo o mozaice praktycznie nic nie wiem i tworzenie mozaiki to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie.

    1. Zapraszam dzisiaj o godzinie 15 na bezpłatną prezentację-mini warsztat lub jutro na warsztaty „Kreatywne Patery”:). Jeśli to niemożliwe, to na moim kanale YouTube Mozaikowanie tłumaczę, jak robić mozaiki, krok po kroku. Pozdrawiam! Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *