Świąteczne mozaikowanie

W okresie przedświątecznym zapraszam Was na warsztaty mozaikowych ozdób choinkowych oraz warsztat tworzenia prezentów (dla bliskich bądź dla siebie).

bombki3
mozaiki artystyczne – bombki

W trzy wieczory grudniowe (7, 8 i 12 grudnia) w godzinach od 18 do 20 będzie można stworzyć mozaikową bombkę choinkową. W dwie godziny każdy zdąży zrobić 2 bombki, a koszt to 50 zł od osoby i 90 zł od pary rodzic-dziecko.

Natomiast jeśli brakuje Wam prezentów, albo chcecie wymozaikować „coś większego”, to zapraszam na świąteczne mozaikowanie w stylu wolnym w sobotę 10 grudnia. Będę do Waszej dyspozycji od 10:00 do 18:00.

Koszt udziału będzie zależał od tego, co mozaikujecie – od 25 zł do 150 zł.

Jeśli macie problem ze świątecznym prezentem, na przykład dla kogoś, kto „już wszystko ma”, ale doceniłby prezent „spod serca”, w który włożycie własną pracę, to te warsztaty są dla Was!

Tradycyjnie już mozaikę będzie można ułożyć z prawie kilkudziesięciu różnych kolorów mozaiki ceramicznej, gresowej i szklanej oraz z kolorowych kamieni, szkła Tiffany, szkiełek z Murano, kamieni, talerzy i innych możliwych do wykorzystania w mozaice materiałów.

Aby zagwarantować sobie miejsce zapraszam do zakupu wybranego warsztatu na stronie sklepu Mozaikon w sekcji warsztaty http://mozaikon.pl/kategoria-produktu/warsztaty-mozaiki-artystycznej/ lub do rejestracji na blogu w sekcji http://mozaikowanie.pl/index.php/terminy/. Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *