Festiwal rękodzieła w Poznaniu 2016

Mozaikowanie rusza w Wielkopolskę! Wielbicieli rękodzieła i poszukiwaczy oryginalnych prezentów zapraszam w dniach 2-4 grudnia na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Na stoisku Mozaikon w hali nr. 8 (stoisko 34) będzie kupić gotowe mozaiki i materiały do ich tworzenia, ale nie tylko.

Gdzie nas znaleźć na FSiPA w Poznaniu? Oto dokładna mapka.

fsipamapka
FSIPA Poznań 2016 mozaika

Będę na stoisku przez całe 3 dni, od piątku do niedzieli.  Do kupienia będą m.in. patery, świeczniki, krzyżyki i ozdoby choinkowe.

bombka z mozaiki artystycznej – bałwanek
krzyzyk_szary_maly
krzyż mozaikowy

W trakcie festiwalu będzie okazja, aby nauczyć się ciąć szkło i ceramikę i uzyskać odpowiedzi na mozaikowe pytania. Będę też zachęcać do udziału w styczniowych warsztatach mozaiki, które w Poznaniu odbędą się w terminie 21 i 22 stycznia w gościnnych progach Pracowni Ceramicznej Gliniana Kula, przy ul. Jeleniogórskiej 4/2.

UWAGA: NOWY TERMIN WARSZTATÓW TO 25  I 26 LUTY 2017,

Zapisywać na warsztaty można się przez stronę Mozaikonu:

warsztat 25 lutego 2017 tutaj: http://mozaikon.pl/produkt/warsztat-mozaiki-artystycznej-kreatywne-patery-21-stycznia-2017-sobota-poznan/

warsztat 26 lutego 2017 tutaj://mozaikon.pl/produkt/warsztat-mozaiki-artystycznej-kreatywne-patery-21-stycznia-2017-niedziela-poznan/

W trakcie samego Festiwalu też będzie okazja do udziału w warsztatach, darmowych. Zainteresowanych tą opcją zapraszam do zapisu:

Poznań
First
Sending

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *