Warsztaty Pauliny Okurowskiej, 26 lipca, Pracownia Mozaikon

Jak się przeprowadzać, to z przytupem! Pierwsze „dorosłe” warsztaty w nowo otwartej pracowni mozaiki artystycznej Mozaikon poprowadzi Paulina Okurowska!!! Polska artystka, która robi karierę we Francji (i nie tylko), tworząc trójwymiarowe mozaiki, które poruszają, wzruszają i inspirują. Jej ulubione materiały to łupek i … porcelana, a będziecie się o tym mogli przekonać już 26 lipca na warsztacie „Mozaikowe wariacje bez fugi”.

W ciągu czterech godzin każdy będzie mógł zrobić swoją płaskorzeźbę w mozaice, klejąc na sztorc, pod kątem, tak, aby wydobyć bryłę z fragmentu mozaiki. Paulina jest niezwykle żywiołową i ciepłą osobą, z wielkim talentem pedagogicznym. Dzieli się z entuzjazmem swoją wiedzą o mozaice i zaraża pasją. Jeśli kochacie mozaikę, nie może Was zabraknąć na tym warsztacie 26 lipca.

Cena warsztatu to 175 zł. (4 godziny, od 17:15 do 21:15) .

Miejsce: Pracownia Mozaikon, al. Niepodległości 165, lokal 36, (tuż koło skrzyżowania z Rakowiecką, metro Pole Mokotowskie).

Aby zarezerwować miejsce, wyślijcie do mnie mail na adres mozaikowanie@gmail.com, albo na biuro@mozaikon.pl

Więcej informacji o Paulinie na jej fanpage  https://www.facebook.com/Paulina-Okurowska-contemporary-mosaic-art-152420981443305/ oraz na stronie internetowej www.paulina-okurowska.com oraz … na moim blogu:).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *