Warsztaty mozaikowe już w Pracowni Mozaikon

Tu i ówdzie puszczałam już farbę, ale dzisiaj  nareszcie mam czas opublikować oficjalną wiadomość. Wspaniałą wiadomość, szczególnie dla mojego kręgosłupa:). Otóż mozaikowe warsztaty w Warszawie będą się odbywać w Pracowni Mozaiki Artystycznej Mozaikon, przy Al. Niepodległości 165, lokal 100, pierwsza klatka (ta bliżej metra Pole Mokotowskie).

Nie będzie już zatem biegania po mieście z tonami szkła i ceramiki na plecach, tylko własna mozaikowa przystań, gdzie będą miały miały miejsce warsztaty nie tylko moje, ale także zaprzyjaźnionych artystów. Zawsze jednak będę wdzięczna osobom i miejscom, które nas gościły, a szczególnie Pracowni z Oknem na Świat i Marcie, Amelii i Monice, za wsparcie przez ostatnie miesiące.

Pracownia jest także siedzibą sklepu z artykułami do mozaiki artystycznej Mozaikon, gdzie w trakcie warsztatów oraz zazwyczaj w poniedziałki w godzinach 17:15-19:00 obejrzeć wszystkie produkty i odebrać zamówienia. Przed wybraniem się tam skontaktujcie się jednak z Mozaikonem, czy na pewno ktoś tam będzie, bo sklep nie jest otwary ciągle.

Pracownia jest mała i mieści się w suterenie, ale ma dobrą energię, co mam nadzieję niebawem sami sprawdzicie. Lokalizacja jest świetna – blisko skrzyżowania Al. Niepodległości z Rakowiecką. Komunikacja też jest znakomita, bo poza metrem (stacja Pole Mokotowskie), są tramwaje 17 i 33, oraz autobusy 119, 167, 168, 174 i 195. Zaparkować w pobliżu także się da.

A tak było jeszcze kilkanaście dni temu:

Pierwsze warsztaty już się odbyły, a relacja już niebawem.

Mam nadzieję, że najdalej po wakacjach spotkamy się w Pracowni Mozaikon na warsztatach, chociaż tak naprawdę pracownia działa cały czas, więc sprawdzajcie w zakładce http://mozaikowanie.pl/index.php/terminy/  co się dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *