Radość Rolfa

Tak naprawdę, to nie mam pojęcia, kim jest Rolf Styger, poza tym, że jest Szwajcarem. Na swojej stronie internetowej przedstawia się m.in. jako przedsiębiorca, artysta, anioł biznesu, coach, siewca idei, układacz mozaiki, czytelnik, rozwiązywacz problemów, golfista, ekonomista biznesowy, ojciec, motywator i jeszcze z tuzin innych wcieleń tam wymienia. Objawił mi się po prostu na Facebooku i postanowiłam pokazać Wam jego radosne prace (zapytawszy go najpierw o zgodę, oczywiście), żeby Wam polepszyć nastrój, jakkolwiek dobry by już nie był:). No bo sami zobaczcie, jakie mozaiki tworzy Rolf Styger: tak wygląda łazienka na otwartym powietrzu, którą zaprojektował i wykonał:

mozaika – łazienka, autor: Rolf Styger, źródło: www.rolfstyger.ch/

Rolf sam robi instalacje betonowe, które ozdabia mozaiką. Do dekorowania wnętrzu używa tłuczonki mozaikowej, płytek ceramicznych lub potłuczonej porcelany i talerzy, chociaż zdarza mu się korzystać z gotowej mozaiki. Osiąga spektakularne i  eksplodujące optymizmem efekty, jak na przykład  na tej bajkowej ogrodowej ławeczce:

mozaika ogrodowa, ławka autor: Rolf Styger, źródło: www.rolfstyger.ch/

Myślę, że wiele osób, które chciałoby zrobić sobie w domu mozaikę w łazience lub kuchni, znajdzie u niego znakomitą inspirację:

mozaika w łązience gościnnej, autor: Rolf Styger, źródło: www.rolfstyger.ch/

Nie będę tutaj ściągać zbyt wielu zdjęć – po prostu zapraszam Was do odwiedzenia strony Rolfa tutaj: http://www.rolfstyger.ch i obejrzenia jego różnych realizacji. Moim zdaniem Gaudi byłyby bardzo zadowolony oglądając te realizacje:). A jeśli ktoś z Was szuka pomysłu na mozaikę w ogrodzie, łazience lub kuchni, to na pewno ją znajdzie na stronach tego szalonego Szwajcara, który robi także rzeźby, poidełka dla ptaków, elementy ogrodowe i różne inne tajemnicze instalacje. Odwiedźcie koniecznie jego stronę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *