Warsztaty mozaiki w warszawie 9 marca 2024

Po raz pierwszy od roku zapraszam Was do udziału w warsztatach mozaiki artystycznej.

Kiedy? 9 marca 2024 (sobota) w godzinach 10-16.

Gdzie? W zaprzyjaźnionej pracowni Warszawa Szyje naprzeciw Centrum Handlowego Arkadia (metro Dworzec Gdański, tramwaje i autobusy przystanek Rondo „Radosława”, dawniej Babka)

Koszt? 350 zł

Zapisy przyjmuję mailowo na adres mozaikowanie@gmail.com, a szczegóły techniczne warsztatów znajdziecie poniżej.

W trakcie sześciogodzinnego warsztatu każdy uczestnik będzie mógł stworzyć paterę o średnicy 30 cm lub obrazek o wymiarach 30×20 cm lub 20×20 cm. Zapraszam dorosłych w każdym wieku i dzieci od lat 9 wzwyż.

Mozaikę będzie można ułożyć z prawie kilkudziesięciu różnych kolorów. Mam dla Was mozaiki szklane i ceramiczne oraz szkło Tiffany. Gotowe przedmioty zabierzecie oczywiście ze sobą!

Dowiecie się jak bezpiecznie ciąć mozaikę, będziecie mogli korzystać z kilkudziesięciu kolorów różnych typów mozaiki szklanej i ceramicznej zarówno wymagających cięcia, jak i już gotowych do klejenia. Do domu każdy dostanie fugę do samodzielnego wykończenia mozaiki.

Jak dojechać? metrem – na Dworzec Gdański, na Rondo „Radosława” tramwajem – 1, 6, 17, 22, 28, 33, 35, 73 autobusem – 409, 500. A pociągiem? Z Dworca PKP Dworzec Gdański można się wręcz przespacerować. Jak wejść do pracowni w budynku Babka Tower dowiecie się tu:  www.warszawaszyje.pl/pracownia Adres: al. Jana Pawła II 80/lok 32, 00-175 Warszawa

Zachęcam do wybrania kategorii „Warsztaty” na blogu (menu po lewej stronie) – zobaczycie wtedy, co działo się na wcześniejszych warsztatach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *