Pierwsze spotkanie z mozaiką artystyczną – bezpłatny warsztat 17 maja 2015

Wszystkich, którzy mają dostęp do kamyków, niepotrzebnych talerzy albo płytek lub kafli glazurniczych, oraz jakiegokolwiek podłoża do wykonania mozaiki – kawałka deski, tacki, doniczki czy styropianu zapraszam z tymi materiałami (inspiracja poniżej:)) na bezpłatny dwugodzinny warsztat, na którym pokażę, jak zrobić własną mozaikę.

zestawGratis2

Na warsztacie będzie możliwość zrobienia mozaiki (lub jej fragmentu) i skorzystania z narzędzi potrzebnych do cięcia tesser, a także będzie możliwość skorzystania z potrzebnego typu kleju – glazurniczego lub do drewna (zależnie od projektu).

Warsztaty są bezpłatne, a celem jest podzielenie się z uczestnikami moją mozaikową pasją. Jeśli przyda Wam się chwila wytchnienia i odstresowania, albo chcecie się przyjemnie zaskoczyć, ile w Was ukrytego, artystycznego talentu – przyjdźcie koniecznie i zaproście proszę podobne nam, spragnione relaksu i twórczej ekspresji osoby:).

Zapraszam też do polubienia na Facebooku strony „Mozaikowanie”.

Wszelkie informacje na temat warsztatów można uzyskać telefonicznie pod numerem 600 402 629 lub wysyłając mail na adres mozaikowanie@gmail.com

Aby zgłosić swój udział w warsztacie, wystarczy wysłać mail na adres mozaikowanie@gmail.com

Zapraszam więc 17 maja 2015 roku w godzinach 15:00- 17:00 do Pracowni z Oknem na Świat przy ulicy Juliana Bruna 32 w Warszawie, na pierwsze piętro, wejście od strony budynku nr. 30 (metro Pole Mokotowskie, a jeszcze bliżej będzie z pętli tramwaju 33 przy ulicy Kieleckiej. Dojeżdzają tam także autobusy 195 i 119).

mapa

Jedna myśl w temacie “Pierwsze spotkanie z mozaiką artystyczną – bezpłatny warsztat 17 maja 2015”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *