Warsztaty mozaiki artystycznej w Warszawie – 17 maja 2015 roku

Jeśli preferujecie nauczyć się robić mozaiki tworząc inny przedmiot, niż paterę, to zapraszam na czterogodzinne warsztaty mozaiki 17 maja 2015 roku – w niedzielę.  Tego dnia będziecie mogli popracować nad zrobieniem m.in. lusterka, świecznika, podstawek pod herbatę, różnego rodzaju pudełeczek, które też już czekają. W sekcji zoologicznej – kotek i ptaszki:):

zestawnawarsztat100lusterko

Program warsztatu podobny do sobotniego:

  • wprowadzenie do mozaiki i króciutka prezentacja „inspiracyjna”
  • mozaikowe BHP
  • projektowanie
  • praca nad mozaiką (na różnych podłożach, widocznych na zdjęciu powyżej).

Będziemy używać emaliowaną mozaikę ceramiczną w bajecznych kolorach. Do wyboru będzie prawie 40 różnych odcieni, z których pierwsze 30 mogę Wam zaprezentować już dzisiaj.

kolory_niebieskiekolory_zolte

Cena warsztatu to 100 zł. Obejmuje wszystkie materiały i korzystanie z wszelkich potrzebnych narzędzi. Gotowe przedmioty zabierzecie oczywiście ze sobą.

Ponieważ warsztaty mozaikowe dopiero się rozkręcają, specjalna promocja czeka na wszystkie osoby, które będą uczestniczyć w warsztatach majowych i czerwcowych i które:

  1. Polubią profil „Mozaikowanie” na Facebooku oraz
  2. Dołączą na Facebooku do jednego z wydarzeń / warsztatów Mozaikowania
  3. Jeśli nie są na Facebooku – przyprowadzą ze sobą innego uczestnika

Ta promocja to :

  1. zniżka w wysokości 20% ceny warsztatów (czyli koszt warsztatu to 80 zł, zamiast 100 zł) ORAZ
  2. prezent na dobry początek – w postaci wszystkiego tego, co jest niezbędne do samodzielnego wykonania mozaikowej podstawki pod kubek po warsztatach. Prezent składa się z: podstawy ze sklejki, płytek ceramicznych lub szklanej mozaiki, oraz potrzebnej ilości fugi i kleju do drewna.

Wszelkie informacje na temat warsztatów można uzyskać telefonicznie pod numerem 600 402 629 lub wysyłając mail na adres mozaikowanie@gmail.com

Aby zgłosić swój udział w warsztacie, wystarczy wysłać mail na adres: mozaikowanie@gmail.com

Zapraszam więc 17 maja 2015 roku w godzinach 10:00- 14:00 do Pracowni z Oknem na Świat przy ulicy Juliana Bruna 32 w Warszawie, na pierwsze piętro, wejście od strony budynku nr. 30 (metro Pole Mokotowskie, a jeszcze bliżej będzie z pętli tramwaju 33 przy ulicy Kieleckiej. Dojeżdzają tam także autobusy 195 i 119).

mapa

Więcej informacji i szczegółów dojazdowych na stronie Pracowni z Oknem na Świat:

http://www.okno.edu.pl/z_oknem_na_swiat_kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *