Dobranoc stary adresie blogowy … witaj Mozaikowanie.pl

Mozaikowe blogowanie ostatnio było nieco ospałe, co wynikało z atrakcji oraz zmian, które dla Was szykuję, Drodzy Czytelnicy.

Pierwszą zmianą jest dezaktywacja starego bloga, a konkretniej przeniesienie go na nowy adres www.mozaikowanie.pl, o której to zmianie już wiecie, bo czytacie tego posta:)  – pierwszego w nowej lokalizacji.

Samo mozaikowanie także idzie mi w związku z szykowanymi atrakcjami nieco wolniej. Od 3 tygodni pracuję nad „Nocnym widokiem z Katowic”, ale że czekam na brakujące światło latarni, które jadzie z Paryża, to wciąż poziom realizacji jest na 90%.

Udało mi się za to zafugować świecznik i dlatego mogę Wam powiedzieć dzisiaj „Dobranoc” z jego pomocą, mówiąc jednocześnie „dobranoc” staremu blogowi.

świecznikrudy

 

świecznik_pion

Świecznik jak Światowid, ma cztery różnokolorowe twarze i czerwony kapelutek.
świecznik_poziom

Chociaż świecznik jest niewysoki (ma tylko 8 cm wysokości), to był dość pracochłonny, ponieważ mozaikuje się aż 5 powierzchni, a to wymaga zwiększonej uwagi i korekt, bo tessery zanim się na dobre przykleją do podłoża, mają tendencję do życia swoim życiem.

A wracając do atrakcji – śledźcie je proszę już na www.mozaikowanie.pl.

Aby Was do tego zachęcić – uchylę rąbka tajemnicy: niebawem ruszy na You Tube kanał z filmikami instruktażowymi, jak robić mozaikę artystyczną!

A na razie … romantyczne „dobranoc Państwu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *