Warsztaty mozaiki artystycznej 25 i 26 sierpnia 2015 (wtorek/środa)

Jeśli chcesz odkryć swój talent artystyczny albo potrzebujesz terapii antystresowej – przyjdź koniecznie na kreatywne warsztaty mozaiki artystycznej, na które zapraszają Mozaikowanie.pl i Pracownia z Oknem na Świat. Wszystkie spragnione relaksu i twórczej ekspresji osoby, które chcą spróbować czegoś nowego będą mogły stworzyć na warsztacie mozaikowy przedmiot i sprawdzić, czy mozaikowanie stanie się też ich pasją.

Tym razem zapraszamy na trzygodzinne (ale podwójne) warsztaty mozaiki 25 i 26 sierpnia roku – wtorek i środa od 17:30 do 20:30. Będzie można popracować nad zrobieniem pater takich, jak na zdjęciach:

ptaszek3rybka

Program warsztatu:

  • wprowadzenie do sztuki mozaiki i króciutki pokaz „inspiracyjny”
  • mozaikowe BHP
  • projektowanie mozaiki
  • praca nad mozaiką (na różnych podłożach, widocznych na zdjęciu)

Będziemy używać emaliowaną mozaikę ceramiczną w bajecznych kolorach oraz mozaikę szklaną różnego rodzaju. Do wyboru będzie prawie 50 różnych odcieni, których część widać na zdjęciach poniżej.

kolory_warsztaty_wszystkie

Cena warsztatu to 150 zł, należy ją uregulować przed zajęciami gotówką lub przelewem. Cena obejmuje wszystkie materiały i korzystanie z potrzebnych narzędzi. Gotowe przedmioty zabierzecie oczywiście ze sobą.

Warsztaty odbędą się nawet wtedy, gdy będzie tylko jedna lub dwie zainteresowane osoby. Maksymalna liczba uczestników warsztatów to 7 osób.

Aby upewnić się, że miejsce dla Ciebie jest zarezerwowane wypełnij formularz zgłoszeniowy przez stronę http://mozaikowanie.pl/index.php/terminy-warsztatow/.

Na tym formularzu można też zapisać się na listę mailingową, informującą o kolejnych warsztatach.

Zgłoszenia i informacji są też dostępne telefonicznie pod numerem 600 402 629 lub mailowo przez mozaikowanie@gmail.com.

Zapraszamy więc 25 i 26 sierpnia od 17:30 do 20:30do Pracowni z Oknem na Świat przy ulicy Juliana Bruna 32 w Warszawie, na pierwsze piętro, wejście od strony budynku nr. 30 (metro „Pole Mokotowskie”, a jeszcze bliżej jest z pętli tramwaju 33 przy ulicy Kieleckiej. Do Pracowni dojeżdżają też autobusy 195 i 119 i tramwaj 17).

Więcej informacji i szczegółów dojazdowych na stronie Pracowni z Oknem na Świat:

http://www.okno.edu.pl/z_oknem_na_swiat_kontakt/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *