„Zrób sobie bombkę” – 20 listopada i 10 grudnia 2015

Święta, święta, ale zanim będzie „już po świętach”, zapraszam Was do stworzenia własnej mozaikowej ozdoby choinkowej.

W listopadzie i grudniu odbędą się dwugodzinne warsztaty, na których będzie okazja do zrobienia dwóch płaskich (ale jednak) bombek choinkowych (lub bombki i podstawki po kubek, jeśli ktoś woli).

„bombki choinkowe” z mozaiki artystycznej

Będą dostępne różne kształty zawieszek – bombek, między innymi takie:

bombzzzz

Do nich będziecie mogli dobrać bajecznie kolorowe mozaiki ceramiczne, szklane, marmurowe, ze szkła Tiffany i szkiełek z Murano –  między innymi takie:

kolory_warsztaty_wszystkie

Cena warsztatu „Zrób sobie bombkę” to 50 zł za osobę.  Specjalna oferta czeka na mamy (lub tatusiów) z pociechami – za parę rodzic-dziecko koszt warsztatu to 90 zł. Cena obejmuje wszystkie materiały i korzystanie z wszelkich potrzebnych narzędzi. Gotowe bombki zabierzecie oczywiście ze sobą!

ZAPISY NA WARSZTAT możliwe są za pomocą formularza na stronie Terminy Warsztatów albo poprzez wysyłanie maila na adres mozaikowanie@gmail.com.

Ważne dla Facebookowiczów: samo dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie gwarantuje miejsca na warsztacie.

Pierwsze inspiracje znajdziecie między innymi na moich postach majowe warsztaty oraz warsztaty listopadowe. Znajdują się tam relacje z poprzednich warsztatów i zdjęcia wykonanych tam prac.

Wszelkie informacje na temat warsztatów można uzyskać telefonicznie pod numerem 600 402 629 lub wysyłając mail na adres mozaikowanie@gmail.com.

Zapraszam więc w sobotę 20 listopada 2015 roku w godzinach 10:00- 12:00 oraz w czwartek 10 grudnia 2015 roku w godzinach 17:15-19_15 2015 roku oraz do Pracowni z Oknem na Świat przy ulicy Juliana Bruna 32 w Warszawie, na pierwsze piętro, wejście od strony budynku nr. 30. Dojazd: metro Pole Mokotowskie, a jeszcze bliżej będzie z przystanku tramwaju 17 lub z pętli tramwaju 33 przy ulicy Kieleckiej. Dojeżdzają tam także autobusy 195 i 119.

mapa

Więcej informacji i szczegółów dojazdowych na stronie Pracowni z Oknem na Świat:  http://www.okno.edu.pl/z_oknem_na_swiat_kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *