Nowe warsztaty w sierpniu, wrześniu i październiku

Dzień dobry!
Lato minęło, więc aby nie popaść w smuteczek i zadumę zapraszam na kolejne warsztaty mozaikowe na Mokotowie i (nowość!) na Białołęce. Jeśli znacie kogoś, komu smutno, albo kto potrzebuje czasu dla siebie, lub po prostu lubi tworzyć, przekażcie mu proszę tę wiadomość. Poniżej znajdziecie spotkania i warsztaty na każdą kieszeń i zdolne się wcisnąć w każdy terminarz:).
świecznik
Na Mokotowie, ul. Bruna 32:

Kreatywne Patery: 27 sierpnia w godz.: 10-16 (sobota),
3 września w godz.: 11-17 (sobota)
Otwarte Spotkanie w Pracowni Mozaiki – 17:00 – 18:30 (sobota) – prezentacja o różnych technikach tworzenia mozaiki + możliwość nauczenia się, jak używać narzędzi.
Mozaikowe lusterko: 4 września w godz. 10-14 (niedziela)
Do dekoracji ramka o wymiarach 27×27 cm (w środku małe lusterko, które można też zastąpić zdjęciem)
Warsztaty rodzinne: 13 września: 18-20 (wtorek)
Zarówno rodzic, jak i dziecię tworzą po dwie podstawki pod kubki
Mozaikowe świeczniki: 14 września: 17:30-20:30 (środa)- okazja do zrobienia kompletu 2 świeczników
Na Bialołęce, w pracowni MyDecor, ul. Ostródzka 112a:
Mozaikowe świeczniki: 8 października w godz. 10-13 (sobota)
Na wszystkich powyższych warsztatach będzie można zrobić swoje przepiękne mozaiki. Aby się zapisać, zapraszam na stronę sklepu http://mozaikon.pl/kategoria-produktu/warsztaty-mozaiki-artystycznej/ – tam w sekcji „Warsztaty” można zarezerwować każdy płatny warsztat (patery: 150 zł, lusterko 99 zł, świeczniki 75 zł, a rodzinne warsztaty 90 zł).
Informacje o poprzednich edycjach warsztatów znajdziecie na blogu w kategorii „warsztaty”.
Zainteresowanych bezpłatnym spotkaniem „Dzień otwarty z mozaiką” zapraszam do rejestracji poprzez bloga (rejestracja jest konieczna, ponieważ ilość miejsc w sali jest ograniczona) tutaj: http://mozaikowanie.pl/index.php/terminy/
Ponadto odwiedźcie koniecznie sklep Mozaikon www.mozaikon.pl, gdzie można kupić wszelkie materiały do tworzenia mozaiki artystycznej. Sklep ma nową szatę graficzną,nowe funkcjonalności i podstrony (a będzie ich jeszcze więcej!).
Jak zawsze zachęcam do lektury bloga oraz na Facebooku:
– do dołączenia do grupy Warsztaty Mozaiki Artystycznej Warszawa, za pomocą której zapraszam na warsztatyhttps://www.facebook.com/groups/411115495752103/ (dobra alternatywa do mailingu dla Facebookowiczów)
– do śledzenia społeczności https://www.facebook.com/Mozaikowanie,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *